Miłościwie nam panujący wybrańcy narodu, każący trzymać się od kilku miesięcy na dystans, spowodowali że pokolenie ogarnięte cyfrozą utwierdziło się w przekonaniu o konieczności i zasadności całkowitego przerzucenia się na działania on-line, twierdząc z przekąsem, że było to prędzej czy później nieuniknione.

Ale są też tacy, którzy cierpią z powodu niemożności spotykania się w tzw. realu. Tęsknią do tych chwil, które pozwalały przeżywać pozytywne emocje w bezpośrednim kontakcie z drugim człowiekiem. Ostatnio dość często znajomi pytają mnie kiedy znów będę organizował eventy networkingowe, bo według nich było to nie tylko unikalne przeżycie, ale przede wszystkim doskonały sposób na wstępne budowanie wartościowych kontaktów i przekładanie ich potem na wymierne efekty biznesowe.

Odpowiadam – Niebawem. Kiedy tylko będzie to możliwe…

Akurat teraz jest idealny czas na to, aby przygotować się do ponownego wejścia w realny świat z większą wiedzą w obszarach komunikacji i umiejętności budowania relacji. Bo z tego co zdążyłem zauważyć, są to dwa najbardziej wąskie gardła w biznesie i obszarze budowania swojej kariery zawodowej.

Do kolejnego odcinka zaprosiłem Prezesa jednej z organizacji biznesowych uczących między innymi tych właśnie unikalnych umiejętności. Moim gościem jest Prezes Biznes Klub Polska  Artur Sójka.

Partnerzy programu:
Bysewo-Kolor www.bysewo.eu
Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.