CO MOŻE ZNISZCZYĆ POZYCJĘ LIDERA W ZESPOLE?

W kwietniu 2018 roku na swoim blogu mój dzisiejszy gość, opublikował artykuł pt.: Czego biznes może nauczyć się od wojska?

Już we wstępie autor zauważa że:
” Wojsko nie uczy wszystkich umiejętności niezbędnych do osiągnięcia sukcesu w biznesie. Podobnie jak programy MBA nie zapewniają realnego doświadczenia przywódczego w tym samym stopniu, co wojsko. Wojsko nie oferuje takich umiejętności, jak marketing, sprzedaż, finanse i przedsiębiorczość, w której np. program MBA jest doskonały. Ale jest coś, co warto sobie przyswoić od wojska…”
W dzisiejszym odcinku rozmawiam z Jackiem Jędrzejczakiem, autorem tego artykułu, o tym CO MOŻE ZNISZCZYĆ POZYCJĘ LIDERA W ZESPOLE?
Obejrzyj i posłuchaj: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.