Do kolejnego docinka programu „Myśleć jak przedsiębiorca”, zaprosiłem jednego z najlepszych prawników na Wybrzeżu, eksperta m.in. od prawa gospodarczego i prawa karnego – mecenasa Antoniego Koprowskiego, m.in. założyciela i wieloletniego wiceprezesa Pomorskiego Klubu Biznesu.

A zrobiłem to na Waszą prośbę, ponieważ pytania i dyskusje z przedsiębiorcami, menadżerami i moimi studentami, bardzo często prowadziły właśnie w kierunku problemów prawnych i pokazywały dużą bezradność w tym obszarze.
A rzecz jest dość ważna – błędy prawne, których można uniknąć, a których popełnienie może drogo kosztować i przekreślić karierę na lata lub całkowicie… Czy wiecie na przykład co może grozić menadżerowi, który nie jest członkiem zarządu ani udziałowcem, za błąd lub szkodę wyrządzoną firmie, w której pracuje?
Obejrzyj, bo warto! KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.
Partnerzy programu:
Bysewo-Kolor  www.bysewo.eu
Pracodawcy Pomorza

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.