Czy przedsiębiorca powinien korzystać z usług doradcy podatkowego, czy wystarczy tylko współpraca z biurem rachunkowym? Przede wszystkim większość przedsiębiorców nie za bardzo wie na czym polega różnica pomiędzy księgowym, a doradcą podatkowym. „A jeżeli nie widać różnicy, to po co przepłacać”…

I tak właśnie wiele osób prowadzących firmy, nie korzysta z usług, które mogłyby zapobiec wielu problemom m.in. na linii Firma – Urząd Skarbowy oraz przyczynić się do optymalizacji wielu rozwiązań biznesowych.

Doradca podatkowy bowiem ma sporą wiedzę o rozwiązaniach stosowanych w trudnych chwilach przez przedsiębiorców z którymi pracuje i przed wieloma problemami może przedsiębiorcę przestrzec czy nawet uchronić.

O tym jak i kiedy korzystać z usług doradcy podatkowego rozmawiam z przedsiębiorcą Piotrem Piekarskim, doradcą podatkowym właścicielem giełdowej spółki Acartus S.A. oraz Prezesem Zarządu Browar Jastrzębie.

Posłuchaj KLIKNIJ TUTAJ lub w obrazek.

 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.