Czy pewność siebie pomaga zrealizować wszystkie zamierzone cele i odnaleźć drogę do sukcesu?

 

Psychologowie twierdzą, że umiejętność budowania poczucia własnej wartości może być naszym świętym graalem, dzięki któremu z łatwością będziemy pokonywać wyzwania i przeciwności losu.

Niestety ludzie wciąż mają z tym problem. I nie mówię tu o bufonadzie i pozowaniu na kogoś kim się nie jest, bo to żadna pewność siebie lecz często przykrywanie kompleksów i poczucia niskiej wartości.

Mówię tu o uczeniu się określania swoich celów i wartości, życiu z nimi w zgodzie oraz wykorzystywaniu w pełni swojego potencjału.

Inspiracją do znalezienia tej unikalnej umiejętności może być rozmowa z Kinga Malewską, która od dziesięciu lat pracuje z kobietami, które dzięki niej rozwijają skrzydła, stają się prawdziwymi damami i lwicami salonowymi.

Obejrzyj: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm

 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.