Odpowiednia postawa oraz kompetencje menedżerskie to rzeczy, których ciężko nauczyć się w szkole czy na uczelni. Wielu „menedżerów” zarządzających zespołami czy projektami często robi to intuicyjnie lub nabywa wiedzę w symulowanych warunkach na różnych kursach i szkoleniach. Z wdrażaniem tej wiedzy jest ciężko. Nie ma czasu…

Nawet na uczelniach, kierunki związane z zarządzaniem przenoszą uwagę studentów bardziej na technikalia, niż umiejętność zastosowania tej wiedzy w praktyce. Wykładowcy głównie operują teorią i rzadko kiedy mają doświadczenie nabyte w „boju”.

Zachęcam w związku z tym do przyjrzenia się jak działają skuteczni liderzy, którzy muszą podejmować decyzje pod presją i muszą brać za nie odpowiedzialność.
O wyzwaniach stojących obecnie przed menedżerami i liderami rozmawiam z jednym z najskuteczniejszych praktyków, którego projekty m.in. w Gdańsku widać z daleka.

Moim gościem jest Ryszard Trykosko – budowniczy stadionu PGE Arena, Europejskiego Centrum Solidarności, tunelu pod Martwą Wisłą, Trasy Słowackiego i wielu innych zrealizowanych z sukcesem wyzwań i projektów.

Partnerzy programu:

Bysewo-Kolor  www.bysewo.eu
Pracodawcy Pomorza

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.