Wydarzenia

Nowy biznesowy kierunek studiów podyplomowych w Sopockiej Szkole Wyższej


Ruszyła rekrutacja na nowy, biznesowy kierunek rocznych studiów podyplomowych. Studia skierowane są do menadżerów sprzedaży, przedsiębiorców, handlowców, doradców, konsultantów, trenerów, coachów i mentorów biznesowych oraz osób, które chcą poznać i wykorzystać umiejętności efektywnej sprzedaży w rozwoju swojej kariery zawodowej.

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z najnowszymi trendami oraz nowoczesnymi sposobami zarządzania procesem sprzedażowym, m.in. opartym na budowaniu długotrwałych i głębokich relacji z klientami.

Dowiedz się więcej

Real Estate & Bussines


Już 26 czerwca w eksluzywnym klubie SASSY na Wyspie Spichrzów w Gdańsku, kolejne wyjątkowe wydarzenie, podczas którego podstawowym elementem jest profesjonalnie prowadzony Business Networking.

Najlepsi przedsiębiorcy i menadżerowie twierdzą, że obecnie umiejętność budowania relacji, jest ważniejsza niż kiedykolwiek!  A my, podczas naszych eventów, pomagamy przedsiębiorcom przełamywać bariery w dostępie do unikalnych okazji biznesowych!

Dowiedz się więcej

Konferencja dla przedsiębiorczych kobiet


Zgodnie z prośbą moich Studentów, Klientów, Sympatyków itp. uprzejmie donoszę, że spotkać mnie będzie można m.in. 17 czerwca w Gdańsku w hotelu Almond.

Do licznie zgromadzonych przedsiębiorczych Pań, będę mówił o tym, że „Sukces to relacje, czyli trochę o strategii szybkiego osiągania ogromnej efektywności w biznesie​”. O szczegółach wydarzenia więcej na: http://kobietawroliglownej.pl/gdansk-17-czerwca/ lub na Facebooku!

Dowiedz się więcej


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.