Opinie

Sprawdź co mówią o mnie inni.

„Poznałem Irka … sam już nie wiem jak dawno temu. Zrobił jednak na mnie tak dobre pierwsze wrażenie, że choć nie mieliśmy wielu okazji do kolejnych spotkań, utrzymaliśmy kontakt. Jest to człowiek renesansu, zaangażowany w wiele projektów, jak nikt inny potrafi odnaleźć się zarówno wśród ludzi, jak i wśród procesów biznesowych i procedur. Jest szalenie pozytywny, otwarty, energiczny. Chyba nigdy nie widziałem go nie uśmiechniętego. Zawsze jest duszą towarzystwa. Doceniany przez jego klientów profesjonalizm Irka sprawił, że często pisząc dla moich klientów oferty, uwzględniam Irka jako jednego z trenerów, którzy będą klienta obsługiwali. Ostatnio szkoliliśmy wspólnie jedną z największych na świecie korporacji finansowo-ubezpieczeniowych.”

Artur Sójka
Sójka Consulting

„Ireneusza poznałem gdy brałem udział w zakładaniu grupy BNI w Gdańsku w 2009 roku. Bardzo ceniłem Go za zaangażowanie, dojrzałość biznesową i odpowiedzialne działania. Dzięki Jego wsparciu nasza firma rozwijała się znakomicie. W następnych latach miałem kilkukrotnie okazję i ogromną przyjemność współpracować z Ireneuszem przy różnych projektach szkoleniowych, promocyjnych i networkingowych. Jest profesjonalistą na którego można zawsze liczyć.”

 

Grzegorz Turniak
Executive Director
BNI Polska
g.turniak@bnipolska.pl
mobile 501 152 220
www.BNIPolska.pl

„Znamy się z Irkiem z wielu wydarzeń, bo też Irek w wielu miejscach bywa. Niezwykle towarzyski, uprzejmy, pomocny – takiego go ostatnio bliżej poznałam. Jego życie zawodowe to ciekawy zbiór różnorodnych doświadczeń – od tych korporacyjnych, masowych, poprzez ciche i skromne, a jakże potrzebne i wartościowe dla drugiego człowieka. Założyciel Fundacji, dobry Szkoleniowiec i Coach, Menedżer z bagażem ciekawych anegdot i inspiracji – taki jest właśnie Irek. Jak jeszcze można zarekomendować kogoś, kto jest już chodzącą legendą? Otóż można, bo największa przyszłość i największe sukcesy Irka – jak sądzę – są jeszcze przed nami!”

Marta Woźny-Tomczak
Dyrektor Personia
Bloger: JakProwadzicWlasnaFirme.pl
Autor książki: Własny biznes – jak dojść do sukcesu?

„Ireneusz Osiński to genialny nauczyciel, inspirator i mój sparing partner. Dzięki wysoko rozwiniętej świadomości biznesowej i niezwykle pozytywnym usposobieniu, szybko zjednuje sobie ludzi stając się dla nich osobistym mentorem i drogowskazem. Z niezwykłym zaangażowaniem wspiera w dążeniu do celu i osiągnięciu sukcesu. To człowiek z misją. Jego działania są zawsze nastawione na dostarczanie konkretnych i sprawdzonych rozwiązań. To właśnie ciągła chęć edukacji sprawia, że stale rozwija innowacyjne projekty, które szybko stają się rozpoznawalne. Ojciec trójmiejskiego networkingu, znany ze zniewalającego uśmiechu i wyjątkowego daru edyfikacji. W jego towarzystwie każdy czuje się wyjątkowo, odkrywając głęboko ukryte talenty i nabierając pewności siebie.”

Kamila Czarnomska
Doradca Kariery

Chciałbyś się ze mną skontaktować?

Odwiedź dział kontakt i napisz do mnie wiadomość. Postaram się odpowiedzieć maksymalnie w ciągu kilku dni.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.