Wybrane projekty

Znajdziesz za ich pośrednictwem dodatkowe materiały oraz możliwości rozwoju.

Cykl audycji dla Radia Kontestacja

Cykl audycji o przedsiębiorcach, z przedsiębiorcami i dla przedsiębiorców. Tych z doświadczeniem i tych którzy dopiero chcą nimi zostać. A jeżeli, jak twierdzą ludzie sukcesu, przedsiębiorczość to stan umysłu, w tym cyklu odnajdziesz upragnioną drogę do wolności, między innymi finansowej.

Zobacz stronę projektu »

Myśleć jak przedsiębiorca

Program TV publikowany w sieci. Do programu zapraszam osoby z dużym doświadczeniem biznesowym, najczęściej ludzi sukcesu, przedsiębiorców z listy 100 najbogatszych Polaków, celebrytów biznesowych, którzy mogą i chcą podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem w trudnej wspinaczce na szczyt biznesowego Monunt Everestu.

Zobacz stronę projektu »

Biznes to relacje

Cykliczny networkingowy event biznesowy realizowany w całej Polsce już od ponad czterech lat. Wydarzenia realizowane są wspólnie z organizacjami biznesowymi z Polski i zagranicy.

Zobacz stronę projektu »

Sukces to relacje

Cykliczny networkingowy event biznesowy realizowany w Warszawie od początku 2017 roku wraz z Konfederacją Lewiatan.

Zobacz stronę projektu »

Business Networking Event

Networkingowy event biznesowy realizowany co kwartał, gromadzący ponad 200 uczestników. Pierwsza edycja odbyła się w czerwcu 2018 roku w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Zobacz stronę projektu »

Dilerzy Biznesu

To uzależniająca seria audycji, poświęconych tematyce biznesowej, odnoszeniu sukcesu oraz budowaniu kariery. Dilerzy Biznesu inspirują i motywują do działania.

Zobacz stronę projektu »

Potrzebujesz więcej inspiracji?

Koniecznie odwiedź mojego bloga!


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.