Współpraca komercyjna

Zobacz możliwe formy współpracy i skontaktuj się aby poznać więcej szczegółów.

1. Eventy biznesowo-networkingowe

Chciałbyś zorganizować wydarzenie, które na długi czas zostanie Twoim gościom w pamięci? Zareklamować się w niebanalny sposób lub zdobyć niezwykle wartościowe kontakty?

Skorzystaj z możliwości jaką Ci daję! Zorganizuję lub poprowadzę dla Ciebie event biznesowo-networkingowy, który gwarantuję, wprawi w zachwyt Twoich gości!

2. Reklama

Oferuję Ci możliwości reklamowe zarówno na moim blogu jak i wydarzeniach, które realizuję. Jeżeli potrzebujesz reklamy, która trafi do właścicieli dobrze prosperujących przedsiębiorstw oraz osób rozpoczynających biznes to trafiłeś idealnie.

3. Sponsoring wydarzeń

Jestem współorganizatorem wielu biznesowych wydarzeń , które cieszą się nieustanie rosnącym zainteresowaniem. Sponsoring moich wydarzeń niesie dla Ciebie wiele korzyści – od wizerunkowych po możliwość nawiązania kontaktów biznesowych, których w inny sposób nie byłbyś w stanie zdobyć.

Firmy i organizacje, które mi zaufały:

Chciałbyś rozpocząć ze mną współpracę?

Odwiedź dział kontakt i napisz do mnie wiadomość. Jeżeli uznam, że Twoja propozycja jest ciekawa, w ciągu kilku dni skontaktuję się z Tobą.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.