Dla mojego dzisiejszego gościa praca nad ujarzmianiem emocji to chleb powszedni.
Jest psychologiem i trenerem m.in. technik mindfulness. Realizuje dla biznesu projekty związane z obszarem wellbeing i dobrostanu dla pracowników.

Tworzy również programy psychoedukacji związane z radzeniem sobie ze stresem i zarządzaniem energią osobistą. A co najważniejsze jest PRAKTYKIEM, ponieważ ma ponad 15-letnie doświadczenie w obszarze edukacji i rozwoju.

Z Danutą Rocławską rozmawiamy o emocjach i niepewności, ponieważ w nowej, coraz bardziej złożonej i zmieniającej się rzeczywistości, powstają DUŻE znaki zapytania w wielu ważnych obszarach życia. W związku z tym ludzie przeżywają teraz wiele intensywnych emocji, z których dominującymi jest niepokój i strach.

W PROGRAMIE:
► Jak w czasach niepewności zarządzać emocjami tak, żeby one nie zarządzały nami?
► Jak ogarnąć własne emocje i jak poradzić sobie z emocjami innych?
► Jaką strategię przyjąć na niepewne czasy?

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm

Partnerzy programu:

Bysewo-Kolor www.bysewo.eu

Pracodawcy Pomorza 

 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.