Mój dzisiejszy gość jest szarą eminencją pomorskiego biznesu.
Od wielu lat pełni funkcję dyrektora Gdańskiego Klubu Biznesu, jednej z najbardziej prestiżowych organizacji na Wybrzeżu.

Prezesi tej organizacji przychodzą i odchodzą, a ona mężnie pozostaje na stanowisku. Może właśnie dlatego, że prawdziwej władzy nigdy nie widać, bo prawdziwa władza zawsze pozostaje za kurtyną.

Oprócz tego jest wydawcą, dziennikarką, wykładowcą akademickim oraz doradcą Public Relations i obszaru CSR.

Moim gościem jest Dorota Sobieniecka-Kańska, z którą rozmawiamy m.in. o tym dlaczego mądre kobiety są tak diabelnie skuteczne w biznesie i dlaczego nie pchają się na eksponowane stanowiska.

W PROGRAMIE:
❖ Dlaczego kobiety lepiej radzą sobie z finansami niż mężczyźni?
❖ Jaka jest skuteczność kobiet w biznesie?
❖ Dlaczego kobiety nie chcą być prezesami?

Link do strony mojego gościa: https://gkb.pl

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.