W tym odcinku będzie trochę luźniej, ponieważ do programu zaprosiłem projektanta mody, jednocześnie reżysera pokazów mody oraz dyrektora artystycznego wielu wydarzeń modowo-biżuteryjnych.

Przez jakiś czas działał w Londynie gdzie prowadził własną pracownię. Stał się tak popularny, że Angielki, zwolenniczki jego strojów, założyły „Michael Fashion Club”. Jako wzięty projektant dostawał propozycje współpracy od BBC i CNN. Organizował stroje na koncerty takich gwiazd jak James Brown czy Lionel Richie.

Jego życiorys jest bardzo, bogaty i nie starczyłoby nam tutaj miejsca, aby zaprezentować jego wszystkie osiągnięcia. Ale warto wspomnieć, że ubierał rodziny królewskie, arystokratki, bizneswoman oraz żony prezydentów.

Obecnie przebywa w Polsce i dzięki temu mieliśmy możliwość porozmawiania o różnych smaczkach branży modowej. Moim i państwa gościem jest Michał Starost.

PODZIĘKOWANIA:
Dla marki Gooseflesh.pl – marynarki dla Bohaterów!

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.