Zapraszam na spotkanie z Olgą Sobocińską bardzo kreatywną kobietą, która wraz z Moniką Karczmarską współtworzyła znaną w całej Polsce inicjatywę „Stolik Wolności”.

Dzięki tej inicjatywie postała fundacja pod nazwą „Sposób na szkołę”, która jest przestrzenią dla dzieci w wieku od 7 do 14 lat, uczących się poza szkołą systemową.

Z Olgą Sobocińską rozmawiamy o alternatywach dla obecnego systemu edukacji i o tym co daje uczenie dzieci m.in. logicznego myślenia, gier strategicznych oraz stosunków międzynarodowych i zależności geopolitycznych.

W PROGRAMIE:
❖ Edukacja domowa w wersji dla pracujących rodziców.
❖ Szkoła prywatna i państwowa, a edukacja domowa.
❖ Ile kosztuje pozasystemowa edukacja domowa?
❖ Jak skupiać się na najważniejszych rzeczach ucząc się w trybie edukacji domowej?
❖ Czy możliwa jest szkoła bez ocen, porównań i wyścigu po czerwony pasek?

Link do strony mojego gościa: https://sposobnaszkole.pl/

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.