Zapraszam na spotkanie z przedsiębiorcą z 14 letnim stażem. Od wielu lat jest aktywnym Inwestorem na rynku nieruchomości, a swoje pierwsze 5 nieruchomości kupił nie posiadając własnych pieniędzy.

Opracował unikalne metody zakupu nieruchomości bez gotówki. Realizował projekty kamienic o łącznej wartości przekraczającej 30 mln PLN oraz projekty deweloperskie, budowy ponad 100 mieszkań.

Obecnie realizuje prestiżowy projekt apart hotelu pod inwestycje, z cigar roomem, i strefą SPA na dachu, w którym metr kwadratowy wyceniany jest na 50.000 PLN

Moim gościem jest Dominik Brzozak.

Link do strony mojego Gościa: https://masterproperty.pl/

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.