Gościem kolejnego odcinka jest Jerzy Milewski, przedsiębiorca, ekspert rynku farmaceutycznego i medycznego, a w przeszłości lekarz, polityk i działacz społeczny.

Jako jedna z nielicznych osób publicznych od początku wypowiadał się przeciwko prowadzonej polityce anty-covidowej, wskazując na brak podstaw do siania paniki, stosowania lock-downów i paraliżowania funkcjonowania służby zdrowia.

Niestety mimo zajmowanej funkcji doradczej, w tym w Narodowej Radzie Rozwoju przy Prezydencie RP, jego głos był ignorowany zarówno przez rządzących jak i oficjalne media.

Nie zrażony jednak występował w mediach niezależnych oraz tropił nieścisłości w polityce rządu, wykazując m.in. na bazie danych i odpowiedzi uzyskanych z Ministerstwa Zdrowia, iż w zasadzie nie było podstaw do mówienia o pandemii.

Z panem Jerzym Milewskim rozmawiamy o tym, czy czeka nas dalsze szaleństwo, dalszy terror ze strony polskojęzycznego rządu i czy nadchodzi coraz większe bezprawie.

PODZIĘKOWANIA:
Dla marki Gooseflesh.pl – marynarki dla Bohaterów!

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.