Jaką drogę należy przejść, co poświęcić i co przeżyć, aby czuć się spełnioną będąc kobietą? Zarówno w obszarze zawodowym jak i osobistym? Czy biznes i kariera są obszarami, w których kobiety mają trudniej niż mężczyźni? Jaki wpływ ma działalność społeczna na rozwój osobisty i poczucie szczęścia?

Obejrzyj: KLIKNIJ TUTAJ

Z laureatką plebiscytu KOBIETA SUKCESU 2018, Karolina Sozańska rozmawiamy m.in. o składnikach receptury na sukces. Postaramy się również znaleźć odpowiedź na pytanie: czy każda kobieta może go osiągnąć?

Partnerzy programu: Euro-Car i Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.