Spójność – jedno słowo, które w kontaktach międzyludzkich posiada wiele znaczeń. Możemy przez nie rozumieć zachowania, które pokrywają się z naszymi zasadami czy też stylem życia. Jednak nie odnosi się tylko do osób. Spójność jest nieodłączną częścią wizerunku firmy, dobrej firmy.

W obecnych czasach, kiedy straciliśmy zaufanie do rządzących, kiedy przeżywamy kryzys wiary w lepsze jutro, tylko osoby czy instytucje, które w ciężkich czasach w dalszym ciągu budzą nasze zaufanie przetrwają.

Być może wyda Ci się to banalne, ale ja wierzę w to co mówię. Sam pracując z ludźmi na różnych szczeblach menadżerskich, podkreślam jak bardzo jest to ważne. Uważam, że części niepowodzeń należy szukać w nas samych i starać się nad nimi pracować. Myślę, że nikogo nie trzeba przekonywać jak ważne jest budowanie marki. Trzeba pamiętać, że jest to proces długotrwały na który składa się nie tylko wiedza i doświadczenie ale też wiarygodność prowadzonych działań.

W rozmowie z moim gościem padają bardzo ważne słowa na ten temat „…jeśli chcesz dowiedzieć się czy firma, z którą będziesz współpracował jest godna zaufania, najpierw spójrz na buty prezesa, a później zobacz jak wygląda toaleta”.

Myślę, że pomiędzy słowami spójność i zaufanie, z czystym sumieniem mogę postawić znak równości. Mam przekonanie, że ten niepewny czas jest najlepszym momentem aby zbudować wiarygodną markę. To właśnie dziś wielu szuka wsparcia i odpowiedzi na trudne pytania. Tylko dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu społecznemu będziesz mógł zbudować trwały fundament, na którym powstaną rzeczy niezwykle.

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z Tadeuszem II Piotrem Górskim, Dyrektorem Strategicznym firmy Brandlive. Nieprzerwanie od 1982 roku zajmuje się brandingiem, realizując projekty wizerunkowe dla największych firm w Polsce.

Partnerzy programu:
Bysewo-Kolor www.bysewo.eu
Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.