KLĄTWA CUDZEGO ZASIĘGU, czyli jak z dnia na dzień można stracić swoje dochody.

Z Piotrem Majewskim, z jednym z najlepszych w Polsce ekspertów od e-marketingu, właścicielem www.ekademia.pl, rozmawiamy o tym jak sprawdzić czy masz biznes czy pracę, jak uniezależnić się od popularnych platform internetowych i o nowej książce Piotra, która już niebawem pomoże złapać zapracowanym przedsiębiorcom trochę oddechu.

Jednocześnie polecam doskonały artykuł Piora Majewskiego, który m.in. był inspiracją tego odcinka: http://www.majewskibc.pl/blog/piotr/klatwa-cudzego-zasiegu

Partnerzy programu:
Toyota Walder
Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.