„Wszystko ma swój początek” – każda podróż, każda wyprawa, każdy rozwój i biznes. Zaczyna się często w naszych, głowach i sercach. Każda wędrówka jest podróżą w nieznane, nawet jak wydaje nam się, że wszystko wiemy i jesteśmy w stanie to kontrolować.

Życie jak i biznes okazują się nieprzewidywalne, zmienne. Ścieżka o wdzięcznej i symptomatycznej nazwie „PODRÓŻ BOHATERA”, którą przybliża mój rozmówca, to nabranie wizji końca, to zmiana postawy z reaktywnej na proaktywną, z menadżera na lidera i przedsiębiorcę, ze sprzedawcy na inspiratora.

Jest ona również sposobem podejścia do codzienności, do wyzwań i trudności. Każdy dzień tej podróży, do czegoś nas przybliża lub od czegoś oddala. Bohater to my sami. Kiedy uświadamiamy sobie własne role, zaczynamy lepiej je odgrywać, śmielej i odważniej…

Nie bez kozery spotkałem się z moim gościem właśnie w Wadowicach. Karol Wojtyła rozpoczął swoją podróż w tym małym miasteczku. Zawędrował przez Kraków i Tatry do Watykanu, gdzie jako Jan Paweł II rozsławił Polskę na cały świat.

Podróżując przez życie warto przyjąć postawę odkrywcy i podróżnika, a nie turysty. Dzięki temu trudności stają się etapem, który hartuje ducha, a przy dobrym nastawieniu pozwala się więcej z niego uczyć. Aby na końcu podróży, cała droga stała się jak najlepszy scenariusz, o który zabijają się wybitni hollywoodzcy reżyserzy.

Zapraszam do wysłuchania rozmowy z Wojciech Grzybowski, który pomaga przedsiębiorcom wkroczyć na ścieżkę „Podroży Bohatera” i dzięki niej odkryć w sobie ogromny potencjał.

PARTNERZY PROGRAMU:
www.bysewo.euBysewo-Kolor
Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.