Sposób na wielki sukces życiowy, zawodowy, finansowy itp. jest znany od wieków. Jest prosty lecz nie łatwy. Jest również mało atrakcyjny dla pokolenia łaknącego szybkich efektów. Ten sposób połączony z bardzo modnym ostatnio tematem zwinności biznesowej może dać niewiarygodne wręcz efekty.

A czym tak naprawdę jest i na czym polega biznesowa zwinność? Jakie cechy pomagają w osiągnięciu owej zwinności? Może się wydawać, że jest to kolejny wytrych, czy droga na skróty, do szybkiego sukcesu… 
Małem ogromną przyjemność porozmawiać z jednym z najzwinniejszych przedsiębiorców na Pomorzu i to co powiedział może zaskoczyć wielu z Was!

Słuchajcie tej rozmowy również między wierszami, bo właśnie tam ukryta jest prawda.

OBEJRZYJ: KLIKNIJ TUTAJ


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.