„Pracodawcy Pomorza”, coworking O4, Justyna Wojtaszczyk (właścicielka agencji marketingowej i PR KeyK Project Marketing&Media) oraz Ireneusz Osiński (Prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów) zaprosili przedsiębiorców na moderowane śniadanie networkingowe z cyklu „Biznes to relacje”.

Tym razem nie w siedzibie „Pracodawców Pomorza”, lecz w coworkingowej przestrzeni O4 w Olivia Business Centre. Frekwencja dopisała! Wystąpienia: 1. Ireneusz Osiński 2. Justyna Wojtaszczyk 3. Maciej Winiarek


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.