Myślę, że warto przypomnieć rozmowę, którą przeprowadziłem trzy lata temu ze Sławkiem Muturi, jednym z najważniejszych inwestorów w nieruchomości w Polsce.

http://www.majewskibc.pl/blog/piotr/slawekmuturi01

W cyklu „Kwadrans dla biznesu”, tworzonym razem z Piotrem Majewskim, znajdziecie jeszcze dwa odcinki ze Sławkiem Muturi, które również warto obejrzeć. 

Nieruchomości były, są i będą jedną z najlepszych długoterminowych inwestycji. A ponieważ coraz więcej Polaków nie wierzy w ZUS-owe emertytury, może warto zacząć budować kapitał na swoją własną, prywatną emeryturę.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.