Gościem dzisiejszego odcinka jest Kornela Ogórkiewicz, właścicielka RANCHA KORNELI, przedsiębiorcza kobieta, Dietetyk Medycyny Chińskiej, Akupunkturzystka.

Od ponad 15 lat jest pasjonatką naturalnych metod odzyskiwania zdrowia. Pomaga w powrocie do prawidłowej wagi ciała oraz zachowaniu jak najdłużej witalności i młodości.

Specjalizuje się w regeneracji i odzyskiwaniu zdrowia m.in. poprzez indywidualnie dobraną dietę, suplementację, akupunkturę, moksybucję i wiele innych metod naturalnych.

Jest również założycielką i współwłaścicielką Starego Browaru w Kościerzynie.

Z Kornelą Ogórkiewicz rozmawiamy o zdrowym stylu życia i alternatywnych sposobach dochodzenia do zdrowia.

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.