Dzisiaj zapraszam na spotkanie z doświadczonym menedżerem, strategiem oraz praktykiem biznesu. Pod jego skrzydłami Grupa, którą zarządza, otrzymała w 2022 roku nagrodę „Lider polskiego Biznesu” przyznawaną przez Business Centre Club, a on sam jest m.in. laureatem nagrody „Manager Roku 2019″.

Od 2006 roku związany jest z branżą Outsourcingu i Human Resources. Jak sam o sobie mówi jest człowiekiem merytorycznym, otwartym na dialog, dyskusje i ludzi.

Moim i Państwa gościem jest Prezes Zarządu Grupy Progres Cezary Maciołek.
A porozmawiamy m.in. o obecnych wyzwaniach rynku pracy, cudzoziemcach, rekrutacji, problemach przedsiębiorców oraz o sytuacji rynkowej.

W PROGRAMIE m.in.:
❖ Obecne wyzwania rynku pracy.
❖ Czy ludziom w ogóle chce się pracować?
❖ O zatrudnianiu cudzoziemców.
❖ O zawodach przyszłości.
❖ Jakich pracowników brakuje, jakich będzie brakować i czy roboty zabiorą nam pracę?

Linki do stron mojego gościa: https://grupaprogres.pl/

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.