Rynek crowdfundingu udziałowego rośnie w siłę. W roku 2019 zainwestowano na nim ponad 40 mln zł., zaś w tym roku, mimo pandemii, już ponad 35 mln zł.

Dzieje się tak, ponieważ spadają stopy procentowe, zaś Polacy się bogacą i rośnie grupa inwestorów skłonnych zaryzykować i zainwestować relatywnie niewielkie kwoty w ciekawe i nowatorskie biznesy.

Inwestycje te są niejako na wyciągnięcie ręki właśnie dzięki platformom crowdfundingowym i kampaniom realizowanym w mediach społecznościowych i internecie.

O nowej platformie crowdfundingowej i jej możliwościach rozmawiam z Maciejem Dzierżanowskim, współtwórcą oraz osobą kierująca nową, całkowicie oddolną inicjatywą pod nazwą „Wspólny Interes”.

Program w wersji audio w Radiu Kontestacja tutaj: https://tiny.pl/7sxj2

Zobacz również:
► Moje audycje w radiu Kontestacja: https://tiny.pl/71s87
► Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://tiny.pl/78wkm 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.