Mamy koniec czerwca 2022 roku. Media podając informacyjną dawkę przypominającą, zaczynają znowu siać panikę, strasząc nas kolejnym „potężnym uderzeniem” sami wiecie czego…

Sytuacja musi chyba jednak przebiegać zgodnie z ustaloną agendą, więc możemy spodziewać się ponownej próby formatowania naszych mózgów i kolejnego ataku na naszą inteligencję.

Celebryci w białych fartuchach wychodzą z krzaków, w których ukryli się na czas konfliktu za naszą wschodnią granicą, ale ostatnie wzmożenie ich aktywności w mediach może być związane z tym, że BigPharma najprawdopodobniej szykuje dla nich kolejne lukratywne kontrakty.

Z mec. Anną Kubalą rozmawiamy o tym co planują dla nas już tej jesieni globaliści i ich usłużni, dobrze opłacani, agencji oraz jak przygotować się do kolejnego ataku na naszą wolność.

Link do strony mec. Anny Kubali: http://anna.kubala.oirpwarszawa.pl

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.