W kolejnej audycji moim gościem jest przedsiębiorca pomagający innym przedsiębiorcom we wdrażaniu rozwiązań, dzięki którym mogą zająć się biznesem, a nie walką z urzędami.

Na nowe rozwiązania trzeba jednak być gotowym. Zmiana sposobu myślenia o biznesie nie jest łatwa. Zrozumienie konsekwencji zmian jest tu fundamentalną kwestią, opartą na efektywnej komunikacji. Ale jak mówić aby nas zrozumiano i jak słuchać aby zrozumieć?

O sprawnej komunikacji i o korzyściach związanych z odważnym podejmowaniem decyzji, rozmawiam z Odyseuszem Karalisem, właścicielem kilku firm działających głównie poza Polską.
Obejrzyj: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.
Link do strony Odyseusza, dla osób zdesperowanych i rozczarowanych polską rzeczywistością: https://ariadni.biz
1. Audycja w Radiu Kontestacja tutaj: https://linkd.pl/kz9s
2. Zobacz również cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.