Andrew Carnegie powiedział kiedyś: „Im jestem starszy, tym mniej uwagi poświęcam temu co mówią ludzie. Po prostu obserwuję co robią.”

Jest w Polsce wiele znanych postaci, które są głównie znane z tego, że są znane… I głównie mówią. Ja staram się przyglądać ludzkim czynom, a nie słowom. I tak właśnie przyglądając się różnym branżom, szukając ciekawych nisz i wyzwań, natrafiłem na obszar nieruchomości. A dokładniej, zarabiania na nieruchomościach.


O nieruchomościach zawsze wiele się mówiło i nadal mówi. Że to bardzo pewny i bezpieczny sposób inwestowania, że można zarabiając na tym rynku zostać rentierem i żyć dostatnio do końca swoich dni, że… itd. itd.

No tak, ale rozmawiając z osobami spoza tej branży, dowiadujemy się że aby inwestować w nieruchomości trzeba mieć kapitał. A kapitał w wysokości kilkuset tysięcy złotych na początek, mało kto posiada.

Gdy przyjrzałem się bliżej tej branży okazało się, że są jednak sposoby i strategie, aby przy nieznacznym kapitale początkowym, zacząć zarabiać niezłe pieniądze i nawet zbudować sobie w kilka lat, swoją własną, prywatną emeryturę. Brzmi dość niewiarygodnie?

Aby to sprawdzić spotkałem się z człowiekiem, który uczy takich właśnie strategii. Przeprowadza wręcz za rękę przez cały proces inwestycyjny, a społeczność, którą wokół tej idei zgromadził, liczy już prawie tysiąc osób w całej Polsce.

Zapraszam na rozmowę z Wojciech Orzechowski, przedsiębiorcą z dwudziestoletnim stażem. Inwestowaniem w nieruchomości zajmuje się od 13 lat. Jest przede wszystkim praktykiem. Uczył się na swoich błędach, a dzisiaj uczy innych, jak ich nie popełniać. Twórca Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości. Posiada ponad 120 najemców i obecnie realizuje w Łodzi trzy projekty deweloperskie.

PARTNERZY PROGRAMU:
www.bysewo.euBysewo-Kolor
Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości
Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.