13 lutego 2022 roku Cointelegraph opublikował artykuł, w którym twierdzi, że Metaverse kwitnie, przynosząc rewolucję na rynku nieruchomości. Informuje w nim też, że rynek nieruchomości może zostać zrewolucjonizowany na zawsze, dzięki zdecentralizowanym technologiom, ponieważ wraz z rozwojem Metaverse rośnie również rynek cyfrowych nieruchomości.

Co prawda większość życia przeniosła się do sieci, ale gdzieś jednak mieszkać i żyć trzeba. Zapraszam zatem na spotkanie z Andrzejem Boczkiem, wiceprezesem deweloperskiej firmy rodzinnej AB Inwestor, w której przeszedł wszystkie szczeble kariery, i związany jest z nią od prawie 10 lat. Specjalizuje się we wznoszeniu budynków w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach na terenie Gdyni i Sopotu.

W PROGRAMIE m.in.:
❖ o najbliższej przyszłości rynku nieruchomości
❖ o tym jak bardzo skomplikowany jest proces inwestycyjny
❖ o momentach wspaniałych sukcesów i wielkich klap
❖ o nowym trendzie na inwestowanie w nieruchomości wirtualne
❖ o mitach, które od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonują w środowiskach związanych z inwestowaniem w nieruchomości.

Linki do stron mojego gościa: https://www.abinwestor.pl

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.