Leonardo da Vinci powiedział kiedyś że: „Żadne ludzkie badania nie mogą być nazywane prawdziwą nauką, jeśli nie mogą być zademonstrowane matematycznie”.

Ale słyszałem ostatnio, że we współczesnym świecie są dziedziny naukowe ważniejsze od matematyki. Matematyka tylko pomaga. Matematyka to teoria, a bez działania i praktycznych rozwiązań świat nie posuwa się do przodu.

Czy w takim razie matematyka nadal jest królową nauk?

Gościem dzisiejszego odcinka jest Robert Berger, właściciel platformy itakzdasz.pl dzięki, której młodzi ludzie bez trudu zdają maturę z matematyki. Opracowana przez niego metoda nauczania jest niesłychanie skuteczna, a wszyscy jego dotychczasowi kursanci zaliczyli maturę z matematyki.

W PROGRAMIE:
❖ Jak to jest tak naprawdę z tą matematyką?
❖ Po co komu matematyka?
❖ Jaki wpływ matematyka ma na biznes i przedsiębiorczość?

Link do strony mojego gościa: https://itakzdasz.pl

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.