Ok. dwóch tygodni temu w pierwszej części mini cyklu „Czego biznes może nauczyć się od wojska?” rozmawialiśmy z Jackiem Jędrzejczakiem o tym, co może zniszczyć pozycję lidera w zespole.

W dzisiejszym odcinku przyjrzymy się kilku elementom, bez których zdobycie pozycji lidera jest bardzo trudne, a w wojsku zasady te działają znakomicie.

Rozmawiamy o tym co może budować pozycję lidera na podstawie zasad stosowanych przez armię brytyjską, zawartych w „The Army Leadership Code”, który daje jasne i konkretne zalecenia.

Obejrzyj KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.