DRUGA CZĘŚĆ nagrania z Autorskiego Eventu Networkingowego z dr. Jackiem Bartosiakiem, które odbyło się 29 czerwca 2022 r. w Olivia Business Centre w Gdańsku.

W PROGRAMIE m.in.:
❖ Czy w Polsce możliwy jest przewrót wojskowy?
❖ Jak wygląda kondycja polskiej wojskowości?
❖ Czy powinniśmy bać się Rosji?

Nasz gość jest założycielem i właścicielem think tanku Strategy&Future, Dyrektorem Programu Gier Wojennych i Symulacji Fundacji Pułaskiego, Senior Fellow w The Potomac Foundation w Waszyngtonie, współzałożycielem „Play of Battle” i wielu innych.

Przede wszystkim jest ekspertem do spraw geopolityki i geostrategii, uczestnikiem debaty na temat sytuacji strategicznej Europy Środkowo-Wschodniej, zachodniego Pacyfiku i Eurazji
i wypowiada się bardzo często na ten temat na konferencjach w kraju i za granicą oraz w wielu mediach.

Strona naszego gościa: https://strategyandfuture.org/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.