Naszym gościem jest dzisiaj osobowość wyjątkowa. Człowiek ogromnego serca, błyskotliwego umysłu i niesamowitego hartu ducha.

Jest przedsiębiorcą i sportowcem, lubującym się w sportach ekstremalnych. Od 30 lat uprawia kolarstwo górskie i szosowe, a od 22 lat zajmuje się sportem zaprzęgowym.

Posiada osiem tytułów mistrza świata i dziewiętnaście tytułów mistrza Europy. Pracuje z młodzieżą, posiada doświadczenie płetwonurkowe, uprawiał speleologię, skoki na linach, biegi na orientację.

Przygotowywał żołnierzy sił specjalnych w zakresie miejskich technik alpinistycznych. Współpracuje z żołnierzami Jednostki Wojskowej GROM i Fundacji SPRZYMIERZENI z GROM.

Od 1 marca 2022 roku wspiera ukraińskie wojsko i ludność cywilną. Zorganizował 35 konwojów humanitarnych dla Ukrainy, transportując łącznie 200 ton pomocy humanitarnej. Jego zespół ewakuował z terenów wojennych ponad 100 osób i ponad 300 zwierząt domowych.

Z Igorem Traczem rozmawiamy nie tylko o sportach ekstremalnych, ale również o ekstremalnych sytuacjach w życiu, których ostatnio nam nie brakuje.

PODZIĘKOWANIA:
Dla marki Gooseflesh.pl – marynarki dla Bohaterów!

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.