Inicjatywy oddolne to chyba ostatnia nadzieja dla tych, którzy już mają dosyć bezprawia i samowoli ze strony władzy na każdym szczeblu.

Czy naprawdę jest nam już wszystko jedno, że nadal zgadzamy się a nawet chcemy, aby decyzje, które mają bezpośredni wpływ na nasze życie, były podejmowane przez bandę bezrefleksyjnych dyletantów i nieudaczników.

Mój gość miał już tego dosyć i postanowił działać. Jest to człowiek o właściwym GPS:
– Gdańszczanin (urodzony i mieszkający całe życie w naszym mieście),
– Przedsiębiorca (od kilkunastu lat prowadzący działalność biznesową w naszym mieście),
– Społecznik (człowiek któremu nie zależy tylko na sobie, ale ma świadomość znaczenia rozwoju lokalnych społeczności).

Zapraszam na spotkanie z Tomaszem Burzą, liderem pewnej oddolnej lokalnej inicjatywy, dzięki której Gdańszczanom może zacząć wieść się lepiej, a sama inicjatywa może dać przykład innym regionom w całej Polsce.

PODZIĘKOWANIA:
Dla marki Gooseflesh.pl – marynarki dla Bohaterów!

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.