„Zamiast gadać o faktach, opowiadaj ludziom historie! Fakty nikogo nie interesują, to historie sprzedają.” Tak uczył mnie dawno temu jeden z moich mentorów.

W związku z tym chciałbym opowiedzieć Wam historię pewnego sukcesu. Nie mojego oczywiście. Bo jakoś opowiadanie o sobie nie leży w mojej naturze, wbrew aktualnej modzie i trendom…

Chciałbym przybliżyć Wam historię człowieka, który łatwo w życiu nie miał i chyba właśnie to docenia najbardziej.

Zawsze z moim gościem rozmawiamy o nieruchomościach, ale tym razem pogadamy o życiu, wartościach i recepcie na sukces.

Wojciech Orzechowski opowiada o tym jak wszystko się zaczęło, kiedy zaczął myśleć o wolności finansowej, jakie przeciwności losu musiał pokonać i jak udało mu się znaleźć w miejscu, w którym jest teraz.

Jestem przekonany, że ta historia może stać się inspiracją dla wielu osób. Zwłaszcza w obecnych czasach.

OBEJRZYJ: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Program w wersji audio w Radiu Kontestacja tutaj: https://linkd.pl/fd7k

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.