W ramach cyklu „Myśleć jak przedsiębiorca” przyjrzymy się biznesowi na Kaszubach, który oparty jest głównie na zaufaniu. Przed kamerę będę zapraszał kaszubskich przedsiębiorców, aby opowiedzieli historie swojego biznesu.

A to co rozwija przedsiębiorczość i daje nowe perspektywy, to przede wszystkim współpraca i wzajemna pomoc. Doskonałym sposobem na to, jest zrzeszanie się w organizacjach biznesowych i aktywne w nich działanie.

I właśnie o takiej organizacji, zrzeszającej kaszubskich przedsiębiorców oraz jej możliwościach, rozmawiam z Prezesem Kaszubskiego Związku Pracodawców Zbigniewem Jareckim.

Podziękowania dla p. Marii Kostuch za gościnę w urokliwym miejscu: 

„Wichrowe Wzgórze” w Chmielnie Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny

 https://wichrowe.info

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://tiny.pl/71s87
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://tiny.pl/78wkm

Partnerzy programu:

Bysewo-Kolor

 https://bysewo.eu

Kaszubski Związek Pracodawców

 https://zwiazekpracodawcow.pl


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.