Moim gościem jest Polak wychowany, mieszkający oraz pracujący w Szwecji. Menadżer, ekonomista, absolwent szwedzkiej uczelni Stockholm School of Economics, który działał w branży eventowej, był konsultantem, a obecnie pracuje w szwedzkiej firmie SISAB, w której zajmuje się analizą rynku oraz nadzorowaniem prac związanych z poszerzaniem konkurencji na rynku budownictwa publicznego i w przetargach publicznych.

Rozmawiamy m.in. o tym czy warto robić biznes w Szwecji oraz o pewnych „wąskich gardłach” jakie pojawiają się w procesie zarządzania tzw. wielokulturowym kapitałem ludzkim.

W programie:
– Jak wygląda kultura organizacyjna w Szwecji?
– Jakie czynniki organizacyjne i społeczne są ważne dla firm szwedzkich?
– Jakie problemy można zdiagnozować w grupach projektowych i jakie mogą być ich konsekwencje?
– Czy są jakieś różnice w zarządzaniu i kulturze organizacyjnej między Polską a Szwecją?
– O czym powinny myśleć polskie firmy, które chcą wejść na rynek szwedzki?

Obiecany w programie link do rejestracji na webinarium z panem Konradem Szczęsnym, które odbędzie się 4 listopada o godz. 9:00: https://www.esmaker.net/nx2/s.aspx?id=0c6fe09be82f

Chciałbym podziękować Konsul Honorowej Królestwa Szwecji, Pani Magdalenie Pramfelt, za umożliwienie kontaktu z naszym gościem.

OBEJRZYJ: KLIKNIJ TUTAJ

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.