Czy słyszałeś wcześniej, że bez zastrzeżenia prawa własności możesz stracić nawet cały majątek?

Są rzeczy, o których zaczynamy myśleć dopiero wtedy, gdy jest już stanowczo za późno. Ale cóż, jak powiada jedno z dwóch najsłynniejszych praw Murphy’ego – „Ludzie postępują rozsądnie dopiero wówczas jak wszystkie inne możliwości zawiodą”.

Dobry prawnik jest jak dobry lekarz, potrafi postawić dobrą diagnozę na podstawie pierwszych symptomów, na długo przed wystąpieniem choroby oraz zastosować odpowiednie środki zapobiegawcze. Do tego właśnie Was nakłaniamy wraz z moim gościem mec. Antonim Koprowskim 

Z pozdrowieniami,
autor cyklu Ireneusz Osiński

Obejrzyj jeszcze przed tym zanim stracisz cały majątek: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.