W kolejnym odcinku cyklu „Od menadżera do lidera” rozmawiamy z Bernardem Frugą, psychologiem, mentorem oraz autorem wielu książek o zarządzaniu, o wyzwaniach jakie bardzo często pojawiają się przed menadżerami na ich ścieżce kariery.

Odpowiadamy również na pytania, które zadali mi ostatnio menadżerowie różnych szczebli zarządzania, zainspirowani tym cyklem. Prosili o włączenie tych pytań do naszej rozmowy, co z uczyniłem z ogromną przyjemnością.

Wyszła z tego ciekawa dyskusja, której jednym z owoców jest pytanie, które należałoby sobie zadawać dość często: Co tak naprawdę ode mnie zależy?

Obejrzyj: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.