Ruszyła rekrutacja na nowy, biznesowy kierunek rocznych studiów podyplomowych. Studia skierowane są do menadżerów sprzedaży, przedsiębiorców, handlowców, doradców, konsultantów, trenerów, coachów i mentorów biznesowych oraz osób, które chcą poznać i wykorzystać umiejętności efektywnej sprzedaży w rozwoju swojej kariery zawodowej.

Celem studiów jest zapoznanie słuchaczy z najnowszymi trendami oraz nowoczesnymi sposobami zarządzania procesem sprzedażowym, m.in. opartym na budowaniu długotrwałych i głębokich relacji z klientami.

Obecnie najlepsi menadżerowie stawiają w procesie sprzedażowym właśnie na relacje. Twierdzą, że to właśnie relacje w naszych czasach są ważniejsze niż kiedykolwiek. Sukces bazujący na umiejętności budowania sieci trwałych kontaktów wewnętrznych i zewnętrznych, zwany często NETWORKINGIEM, prowadzi do bardzo szybkiego i trwałego wzrostu ilości dobrych i lojalnych klientów.

Z networkingiem jest trochę tak jak z Yeti. Każdy o nim słyszał, ale mało kto tak naprawdę go widział. Na tych studiach słuchacze będą mieli okazję uczyć się od najlepszych praktyków networkingu w Polsce, którzy nie tylko o networkingu mówią (bo o nim np. trochę poczytali… jak to w przypadku wielu samozwańczych ekspertów bywa), ale zjedli na nim zęby w praktyce!

Niebawem więcej informacji na temat tego kierunku. Na razie link do strony: TUTAJ

Partnerem studiów jest nasza Fundacja na Rzecz Rozwoju Talentów.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.