BUSINESS NETWORKING EVENT

W trzech słowach: BUSINESS NETWORKING EVENT.Z wizji Ireneusz Osiński, w kooperacji z Pracodawcy Pomorza i Gdański Teatr Szekspirowski/The Gdansk Shakespeare Theatre15.06.2018 / relacja z wydarzenia w poniedziałek!Partnerzy: Klaster Logistyczno Transportowy Północ-Południe, Nata, Wiecej, Nespresso, @Studencki Klub Biznesu, @Stowarzyszenie KoLiber, Restauracja Malinowy Ogród – Gdańsk Osowa, Arab gulf polish business club, Akademia Rozwoju Osobistego "Columbus", @Hotelgram Polska

Opublikowany przez Pracodawcy Pomorza Sobota, 16 czerwca 2018

Networking, rozumiany jako intuicyjna technika pozyskiwania kontaktów i budowania relacji, istnieje od zawsze. Nie oznacza to jednak, że potrafimy w pełni wykorzystać jego potencjał. Do tego wymagana jest pomóc osób, które wiedzą w jaki sposób łączyć ze sobą ludzi tak, by zmotywować ich nie do rywalizacji, lecz do współpracy i wymiany usług na zasadzie rekomendacji i wsparcia w biznesie.

Kluczem jest wymiana doświadczeń i wzajemne uzupełnianie się kompetencji uczestników networkingu, tak aby każdy jego odbiorca mógł wynieść wiedzę i wsparcie od partnerów biznesowych z całego spektrum branż. O taki rodzaj interakcji zabiegam na eventach biznesowych, które cyklicznie organizuję z wieloma organizacjami biznesowymi.

Relacja w pigułce” z czerwcowego BUSINESS NETWORKING EVENT w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim:

http://pracodawcypomorza.pl/…/06/19/business-networking-ev…/

Partnerzy wykonawczy: „Pracodawcy Pomorza”, Gdański Teatr Szekspirowski.

Partnerzy wydarzenia: Klaster Logistyczno Transportowy Północ-Południe, Nata, Wiecej, Nespresso Cafe, Studencki Klub Biznesu, Stowarzyszenie KoLiber, Restauracja Malinowy Ogród – Gdańsk Osowa, Arab gulf polish business club, Akademia Rozwoju Osobistego „Columbus”, Hotelgram Polska.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.