Przeszedł drogę od sportu do produkcji wina. Był wiceprezesem zarządu klubu siatkarskiego ONICO Warszawa, a jego wyjątkowy zmysł przedsiębiorczości, pozwolił na prowadzenie klubu sportowego tak jak normalnej, zyskownej firmy.

Udowodnił, że możliwe jest finansowanie klubu w oparciu o jego własną działalność. Pokazał, że klub sportowy, dzięki dobrej organizacji, marketingu i na bazie własnej działalności, jest w stanie zbudować większość swojego budżetu. A inspiracją były dla niego m.in. kluby piłkarskie oraz NBA.

Już wtedy w domowym zaciszu realizował swoją winiarską pasję. Gdy na początku 2020 roku przyszły trudne czasy, zdecydował się na realizację swoich marzeń i założył własną winiarnię win owocowych, które goszczą teraz na najznamienitszych stołach.

Moim i państwa gościem jest Marcin Bańcerowski, właściciel nowej marki produkującej polskie wina owocowe.

Link do strony mojego gościa: https://diwine.pl

PODZIĘKOWANIA:
Dla marki Gooseflesh.pl – marynarki dla Bohaterów!

PARTNERZY PROGRAMU:
Bysewo-Kolor http://www.bysewo-kolor.eu/
Pracodawcy Pomorza https://pracodawcypomorza.pl/


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.