Czy pracownicy i pracodawcy grają do tej samej bramki? Czy mogą stworzyć jedną, zgraną drużynę? Co musiałoby się zdarzyć i jakie warunki muszą spełniać obie strony, aby obszar zawodowy mógł stać się fascynującą przygodą?

O wyzwaniach XXI wieku, m.in. w obszarach HR, rozmawiam w radiu Kontestacja z Michałem Herokiem, doświadczonym przedsiębiorcą, który już od ponad dekady buduje swój biznes zaczynając od działalności gospodarczej dochodząc do spółki akcyjnej, która dynamicznie podbija rynek.

Michał Herok będzie jednym z prelegentów na kolejnym evencie networkingowym „Sukces to relacje” 9 maja o godz. 18:00 w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni. Opowie o historii swojego sukcesu: https://sukcestorelacjeppnt1.evenea.pl/

Posłuchaj audycji z Michałem w Radiu Kontestacja: http://www.kontestacja.com/?p=episode&program=72


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.