Audycja ta została nagrana 10 marca 2020 roku. Od tego czasu sytuacja w naszym kraju i na świecie zmienia się bardzo dynamicznie. Nikt jeszcze nie wie, jakie konsekwencje wywoła ten ogólnoświatowy problem. Zdecydowałem się jednak na publikację pomimo tego, że każdy ma teraz coś do powiedzenia w temacie koronawirusa i chaos informacyjny jest niesamowity.

Chciałbym zaznaczyć, że audycja ta skierowana jest głównie do osób, które z różnych względów interesują się tematem nieruchomości i ma na celu przekazanie sugestii uznanego i cenionego eksperta w tej dziedzinie.

W poprzednim odcinku rozmawialiśmy z Wojciechem Orzechowskim o sposobach na efektywną i szybką sprzedaż nieruchomości. Zapowiedzieliśmy wówczas, że porozmawiamy o tym co nas czeka w tym obszarze w najbliższym czasie. Aż tu nagle wybuchła „bomba” z błyskawicznie rozprzestrzeniającą się epidemią. Indeksy poszły w dół, wszyscy wstrzymują oddech, nastroje są delikatnie mówiąc niezbyt dobre…

Zaproponowałem więc mojemu gościowi, aby porozmawiać o tym jakie konsekwencje może wywołać na rynku nieruchomości obecna sytuacja. Czy tak jak twierdziłem w poprzedniej audycji nieruchomości były, są i będą jedną z najlepszych i najbezpieczniejszych inwestycji? Moim gościem jest Wojciech Orzechowski. Biznesmen, inwestor, mentor, deweloper, rentier, twórca unikalnych Warsztatów Inwestowania w Nieruchomości.


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.