Jak mawiał Stanisław Jerzy Lec: „Aby być kimś, trzeba najpierw być sobą.” Nikt nie jest ukształtowany raz na zawsze, a skoro za każdą organizacją stoją ludzie to i organizacja nie jest ukształtowana raz na zawsze. Firma się składa z ludzi, każdy człowiek ma swą opowieść, a każda opowieść ma swojego mistrza…

Poza twardymi sprawami, które trzeba określić tj. persony zakupowe, segmentacje klientów, analityka kosztowa, SWOT, zarządzanie talentami/strukturami/procesami, marketingiem, sprzedażą, ryzykami – trzeba pomyśleć czy da się zbudować kręgosłup dla tego drzewa, które nazywa się FIRMA.

Kręgosłup, który będzie pomagał w podejmowaniu decyzji, budowaniu komunikacji, rozwiązywaniu sporów, budowaniu pozytywnych emocji, zarządzaniu kierunkiem rozwoju firmy, budowaniu klientów, produktów, usług…
Takim właśnie kręgosłupem jest system wartości firmy.

O wartościach oraz innych, równie ważnych kwestiach w rozwoju własnym i rozwijaniu organizacji, rozmawiamy z Tomek Radziwanowski, menadżerem który pomimo swojego młodego wieku, przeszedł już wszystkie szczeble kariery ze stanowiskiem Dyrektora Zarządzającego włącznie.

OBEJRZYJ: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.