Nagrałem ten odcinek przed całą zawieruchą z sami wiecie czym. Zdecydowałem się na publikację tego wywiadu właśnie teraz, ponieważ mój gość mówi o rzeczach, które idealnie pasują do obecnej sytuacji.

W tej rozmowie można przyjrzeć się cechom, wartościom i kompetencjom, dzięki którym kryzysy i zapaści gospodarcze nie są straszne, a mogą wręcz przyczynić się do rozwoju.

Wyrwanie nas ze strefy komfortu umożliwia spojrzenie na pewne rzeczy z nowej perpektywy. Wyzwala większą kreatywność i twórcze myślenie. Jest to wyjątkowy czas na zgłębienie wiedzy na temat swoich silnych stron i możliwości wykorzystania ich w nowej, zupełnie odmiennej sytuacji.

O angażującym przywództwie i kilku sekretach z nim związanych rozmawiam z przedsiębiorcą Arturem Lewandowskim, właścicielem firmy Have a Book.

Partnerzy programu:
Bysewo-Kolor www.bysewo.eu
Pracodawcy Pomorza

 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.