Polacy od stuleci jako naród naznaczony rozbiorami i wojnami, musiał stawiać czoła wielu przeciwnościom. Skoro, jak mówi filozofia Kaizen, wszelkie przeciwności dają nowe możliwości i niejednokrotnie wzmacniają, to może właśnie dzięki temu, Polacy zawsze wykazywali się zaradnością i wyjątkową kreatywnością w obszarze przedsiębiorczości.

Podstawowe zasady dzisiejszej przedsiębiorczości nie różnią się wiele od tej z czasów międzywojennych, jednak możliwości oraz wsparcie technologiczne, mamy teraz o wiele większe. I tylko od nas zależy jak szybko i umiejętnie połączymy kropki, będące elementami efektywnej i skutecznej przedsiębiorczości.

To właśnie o wyjątkowej przedsiębiorczości Polaków, mentoringu i konieczności zrzeszania się, rozmawiam w kolejnym odcinku programu „Myśleć jak przedsiębiorca” z Prezesem Gdańskiego Klubu Biznesu, Konsulem Honorowym Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, dr. Markiem Głuchowskim.

Partnerzy programu:
Pracodawcy Pomorza
Bysewo-Kolor www.bysewo.eu


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.