Dlaczego dziś sukces finansowy jest bardzo często obarczony tak wysokim zadłużeniem?

Z Krzysztofem Maszotą rozmawiamy o dobrze zarabiających menadżerach, liderach czy właścicielach dobrze prosperujących biznesów, którzy często wpadają w pułapkę̨ posiadania.

Dbając o swój status, wizerunek i szybki sukces, zbyt łatwo korzystają̨ z machiny zadłużenia, która przy wysokich dochodach stoi otworem i zdaje się nie mieć końca.

Brak samokontroli, wybujała wizja siebie lub swojego biznesu sprawia, że ludzie potrafią wpaść w spirale długu doprowadzając swoje prywatne finanse na skraj wytrzymałości.

W PROGRAMIE:
► Dlaczego Banki kochają menadżerów, liderów i sprawnych biznesmenów?
► Dlaczego chęć posiadania jest większa od chęci sprawnego liczenia?
► Co jeśli zadłużenie przewyższy majątek?
► Jak najsprawniej sklasyfikować zadłużenie?
► Jakie syndromy prowadzą do bankructwa lub upadłości?

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://tiny.pl/71s87
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://tiny.pl/78wkm


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.