W kolejnym odcinku cyklu „Od menadżera do lidera” rozmawiamy z Arturem Mojeckim, menadżerem z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, o pewnym obszarze zarządzania, który nie jest obszarem łatwym.

Bardzo często menadżerowie nie są odpowiednio przygotowani do brania się z nim za bary. Często, pomimo wielu szkoleń czy warsztatów w tym zakresie, działają intuicyjnie i tak jakby trochę po omacku.

Mowa tu o tzw. kapitale ludzkim w firmie. Najbardziej problematycznym i jednocześnie niezbędnym elemencie w każdym biznesie.

W programie m.in. o:
– Świadomym budowaniu kultury organizacyjnej firmy – dlaczego to takie trudne?
– Cedowaniu odpowiedzialności, czyli dlaczego szefowie mają z tym problem i dlaczego bardzo często pracownicy nie chcą mieć więcej swobody w działaniu?
– Stylach zarządzania, czyli jak zmiana pokoleniowa modyfikuje sposoby zarządzania?
– Strachu przełożonych przed zatrudnieniem lepszych od siebie.

I na deser: Lider vs manager, czym się różnią i co ich łączy?

Obejrzyj: KLIKNIJ TUTAJ lub w zdjęcie.

Zobacz również:
Moje audycje w radiu Kontestacja: https://linkd.pl/rfmf
Cykl programów TV „Myśleć jak przedsiębiorca”: https://linkd.pl/rfpm

 


Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.